Wybrany wątek opinii
te tereny zamieszkuje bardzo duzo swołoczy z ukrainska krwia. oni sa niereformowalni. Pedza tymi drogamis woimi 30 letnimi szrotami ktore maja na lewo podbijane przeglady. czesto po pijaku, po dopalaczach itd. nie macie prawa oczekiwac od swoloczy normalnego zachowania.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@opus - W jednym wpisie wplotłeś narodowość, ,cechy charakteru, lewe przeglądy, alkoholizm i piracką jazdę. Może lepiej byś napisał, że chciałeś się wypróżnić, ale nie miałeś gdzie to postanowiłeś tu, tępy zazdrośniku.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Ciebie to chyba mocno skrzywdzili w dzieciństwie, że takie idiotyzmy wypisujesz. Szanuj innych, to może i Ciebie zacznie ktoś szanować. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@opus - Ty patolu, zanim coś napiszesz, pomyśl. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@opus - Całkiem możliwe, że masz może rację. Widać jednak, że kogoś to bardzo zabolało!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1