UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te tereny zamieszkuje bardzo duzo swołoczy z ukrainska krwia. oni sa niereformowalni. Pedza tymi drogamis woimi 30 letnimi szrotami ktore maja na lewo podbijane przeglady. czesto po pijaku, po dopalaczach itd. nie macie prawa oczekiwac od swoloczy normalnego zachowania.
opus