Wybrany wątek opinii
Łapsy rzadzili 8 lat i nie zrobili nawet metra drogi. A teraz wszystko na głowie rzadzacych.
Do moderacji
Odpowiedz
23
39
no jak to przez cztery lata kadeci pis to zamarły okres na wyremontowanie drogi a taki piękny był program wyborczy -pewnie prezesowi TIR się zepsuł i dlatego nie dowiózł materiału na drogę
Do moderacji
Odpowiedz
17
17
Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Rządzą 4 lata i też nic nie robią , więcej nawet załatać się nie chce. Łatwiej wstawić tonaż, niech męczą się firmy, które czekają na dostawę. A obiecywano złote góry.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1