Wybrany wątek opinii

Łapsy rzadzili 8 lat i nie zrobili nawet metra drogi. A teraz wszystko na głowie rzadzacych.
(2019.04.30)
no jak to przez cztery lata kadeci pis to zamarły okres na wyremontowanie drogi a taki piękny był program wyborczy -pewnie prezesowi TIR się zepsuł i dlatego nie dowiózł materiału na drogę
(2019.04.30)
Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
hvK (2019.04.30)
Rządzą 4 lata i też nic nie robią , więcej nawet załatać się nie chce. Łatwiej wstawić tonaż, niech męczą się firmy, które czekają na dostawę. A obiecywano złote góry.
By (2019.05.01)
Powrót do komentarzy