Wybrany wątek opinii

Ja bym nie wieszał psów na dziewczynę pochopnie, po 1 kierowca vana widać ze dal po heblach i czesto przez takich nadgorliwcow sa wypadki. Dodatkowo piesi są zbyt rozpieszczeni i myśla ze wlazenie na pas zrobia na zlosc kierowcom "bo on musi sie zatrzymać" właśnie to ze musi to nie zawsze znaczy ze to zrobi albo ze ma mozliwosc. I takie wylazenie jak ksiąze czy ksiezniczka na pasy właśnie tak się kończy.
123dd (2019.04.29)
@123dd - van nie mógł gwałtownie hamować bo przed poszkodowaną przepuścił jeszcze 4 pieszych więc ta filozofia temu zaprzecza
(2019.04.29)
Powrót do komentarzy