UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja bym nie wieszał psów na dziewczynę pochopnie, po 1 kierowca vana widać ze dal po heblach i czesto przez takich nadgorliwcow sa wypadki. Dodatkowo piesi są zbyt rozpieszczeni i myśla ze wlazenie na pas zrobia na zlosc kierowcom "bo on musi sie zatrzymać" właśnie to ze musi to nie zawsze znaczy ze to zrobi albo ze ma mozliwosc. I takie wylazenie jak ksiąze czy ksiezniczka na pasy właśnie tak się kończy.
123dd