Wybrany wątek opinii

I znowu albo baby albo emeryci powoduja najwiecje wypadkow (nie liczac Sebixów w BMW), a OC maja najnizsze.
(2019.04.29)
Zamknij te morde z tym BMW. Sprawdz sobie statystyki, jakie marki najczęściej powodują wypadki, komunistyczny dzbanie
Sebixzbmw (2019.04.29)
@Sebixzbmw - Wiadomo jaką renomę ma BMW w Polsce (w niektórych krajach pomału się to kończy). Możecie się drzeć ile chcecie, ale ta marka już się tak kojarzy. BMW - tłumok, dres, Skoda - kapelusznik, stary merc - taryfa, nowy merc - złodziej. .. A statystyki (wg informacji na tej Portelu) z ostatnich kilku miesięcy są takie, że w ok. 30% wypadków brało udział BMW.
stara_wanna (2019.04.29)
Powrót do komentarzy