UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sebixzbmw - Wiadomo jaką renomę ma BMW w Polsce (w niektórych krajach pomału się to kończy). Możecie się drzeć ile chcecie, ale ta marka już się tak kojarzy. BMW - tłumok, dres, Skoda - kapelusznik, stary merc - taryfa, nowy merc - złodziej. .. A statystyki (wg informacji na tej Portelu) z ostatnich kilku miesięcy są takie, że w ok. 30% wypadków brało udział BMW.

stara_wanna