Wybrany wątek opinii

@Zennon. - I dlatego zanim zatrzymasz się aby kogoś przepuścić, orientujesz się, czy z naprzeciwka lub drugim pasem nie jedzie ktoś na tyle szybko, że może się nie zatrzymać. Prosta zasada, prawda? Tymczasem nieustannie obserwuję "geniuszy" zatrzymujących się mimo, że samochód z przeciwnej strony lub obok jedzie na to zbyt szybko. Najlepsi są ci artyści okupujący lewy pas i zatrzymujący się na widok pieszych z prawej strony. Drudzy artyści potrafią na ten widok wejść wprost pod samochód jadący prawym pasem. ..
stara_wanna (2019.04.29)
Ale stajesz sobie sprawę, że w cywilizowanych krajach takie przepuszczanie działa bez problemu, bo kierowcy znają i stosują ten prosty przepis o zakazie wyprzedzania i omijania na przejściu oraz o zachowaniu szczególnej ostrożności przed przejściem? To jest na prawdę proste, wystarczy tylko przestać usprawiedliwiać idi*tów, którzy nagminnie to olewają. Ty też nie rozumiesz tych przepisów czy tylko udajesz?
Zennon. (2019.04.29)
@Zennon. - dokładnie, byłem widziałem, jest to norma. Ale w Polsce się nie da (nie napiszę dlaczego) WSTYD
(2019.04.29)
Prawda, niektórzy zatrzymują się w ostatniej chwili przed pasami i jakiś ,,geniusz" oczekuje potem, że samochód z naprzeciwka jadący 50 km/h będący 10 m od przejścia zatrzyma się przed nim, przecież prawa fizyki na to nie pozwalają- droga hamowania.
(2019.04.29)
Powrót do komentarzy