UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zennon. - dokładnie, byłem widziałem, jest to norma. Ale w Polsce się nie da (nie napiszę dlaczego) WSTYD
@Zennon. - dokładnie, byłem widziałem, jest to norma. Ale w Polsce się nie da (nie napiszę dlaczego) WSTYD