Wybrany wątek opinii

Co za żenada. Budowa za unijną dotację, projekt wnętrza za darmo, a teraz jeszcze proszą mieszkańców o darowizny. Niech zgadnę, pewnie jeszcze poproszą Urząd Miasta o pieniążki na utrzymanie obiektu?
Fvvv (2019.04.25)
To lepiej jak żulicy proszą o darowiznę na ,,Arizonę"albo ,, Generała Mocnego gorzkiego"?
(2019.04.25)
Powrót do komentarzy