UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za żenada. Budowa za unijną dotację, projekt wnętrza za darmo, a teraz jeszcze proszą mieszkańców o darowizny. Niech zgadnę, pewnie jeszcze poproszą Urząd Miasta o pieniążki na utrzymanie obiektu?
Fvvv
Co za żenada. Budowa za unijną dotację, projekt wnętrza za darmo, a teraz jeszcze proszą mieszkańców o darowizny. Niech zgadnę, pewnie jeszcze poproszą Urząd Miasta o pieniążki na utrzymanie obiektu?
Fvvv