UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za żenada. Budowa za unijną dotację, projekt wnętrza za darmo, a teraz jeszcze proszą mieszkańców o darowizny. Niech zgadnę, pewnie jeszcze poproszą Urząd Miasta o pieniążki na utrzymanie obiektu?

Fvvv

Anuluj