Wybrany wątek opinii

Przyznam, że na początku artykułu myślałem jeszcze, że to takie mini ZOO, fanaberia bogaczy. Teraz sam mam ochotę pomóc. Ciekawy ośrodek :)
(2019.04.22)
Dodam jeszcze, że dopiero przejrzałem galerię zdjęć i cieszy mnie, że w oczach tych zwierząt po przejściach nie widzę smutku. No po prostu zobaczcie tę owcę ze zdjęcia nr 31 i lisa z nr 4.
(2019.04.22)
Powrót do komentarzy