UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dodam jeszcze, że dopiero przejrzałem galerię zdjęć i cieszy mnie, że w oczach tych zwierząt po przejściach nie widzę smutku. No po prostu zobaczcie tę owcę ze zdjęcia nr 31 i lisa z nr 4.
Dodam jeszcze, że dopiero przejrzałem galerię zdjęć i cieszy mnie, że w oczach tych zwierząt po przejściach nie widzę smutku. No po prostu zobaczcie tę owcę ze zdjęcia nr 31 i lisa z nr 4.