Wybrany wątek opinii
Straż graniczna to zbiór jednostrzalowcow, podejrzewam że nawet na bani, te chlopaki by im łomot spuscili.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jednak nie spuścili,a wrócili grzecznie do portu...ty bys napewno cała sg poskładał...żenujący komentarz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0