Wybrany wątek opinii

Straż graniczna to zbiór jednostrzalowcow, podejrzewam że nawet na bani, te chlopaki by im łomot spuscili.
Sddg (2019.04.19)
Jednak nie spuścili,a wrócili grzecznie do portu...ty bys napewno cała sg poskładał...żenujący komentarz
Opcjonalnie (2019.04.21)
Powrót do komentarzy