Wybrany wątek opinii

Jakby posłuchali bosmana to by nie było problemu. A tak wku#$*?i wszystkich dookoła i maja przechlapane. Na pewno SG z WIELKĄ chęcią popłynęła po tych gamoni :)
smerfciamajda (2019.04.17)
Straż graniczna to zbiór jednostrzalowcow, podejrzewam że nawet na bani, te chlopaki by im łomot spuscili.
Sddg (2019.04.19)
Powrót do komentarzy