Wybrany wątek opinii
Jakby posłuchali bosmana to by nie było problemu. A tak wku#$*?i wszystkich dookoła i maja przechlapane. Na pewno SG z WIELKĄ chęcią popłynęła po tych gamoni :)
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
Straż graniczna to zbiór jednostrzalowcow, podejrzewam że nawet na bani, te chlopaki by im łomot spuscili.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0