Wybrany wątek opinii
A gdzie stypendium dla Kamili Łyłki? Ona też jest przecież elbląską artystką!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Jedyne co zrobiła to konefala haha
Do moderacji
Odpowiedz
4
0