Wybrany wątek opinii

A gdzie stypendium dla Kamili Łyłki? Ona też jest przecież elbląską artystką!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karaś (2019.04.17)
Jedyne co zrobiła to konefala haha
(2019.04.17)
Powrót do komentarzy