A gdzie stypendium dla Kamili Łyłki? Ona też jest przecież elbląską artystką!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karaś
A gdzie stypendium dla Kamili Łyłki? Ona też jest przecież elbląską artystką!!!!!!!!!!!!!!!!!!