Wybrany wątek opinii

"Widoczne efekty budowy Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E" ktos i wytlumaczy dlaczego nie mozna komentopwac? a o " Piknik wojskowy na 20-lecie Polski w NATO" mozna. jakas kontrowersja panuje w ich istnieniu, cos musi byc na rzeczy
absolwent (2019.02.26)
@absolwent - Bo tekst o centrum dydaktyki to reklama?
Ailatan (2019.02.26)
Powrót do komentarzy