Wybrany wątek opinii

Rząd nic nie daje to są pieniądze podatników. Jedynie nimy dysponuje i robi podział.....
Patryk12340987 (2019.02.21)
Tak nie daje, tylko dokonuje redystrybucji, i wolę, żeby zrobił redystrybucję na przekop i rozwój Elbląga i okolicy te 880 mln plus most w Nowakowie, niż żeby słał pieniądze na Warszawę czy Olsztyn, bo okolica na przekopie skorzysta i będą nowe miejsca pracy.
Gienek (2019.02.21)
Powrót do komentarzy