Wybrany wątek opinii
Rząd nic nie daje to są pieniądze podatników. Jedynie nimy dysponuje i robi podział.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Tak nie daje, tylko dokonuje redystrybucji, i wolę, żeby zrobił redystrybucję na przekop i rozwój Elbląga i okolicy te 880 mln plus most w Nowakowie, niż żeby słał pieniądze na Warszawę czy Olsztyn, bo okolica na przekopie skorzysta i będą nowe miejsca pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1