UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak nie daje, tylko dokonuje redystrybucji, i wolę, żeby zrobił redystrybucję na przekop i rozwój Elbląga i okolicy te 880 mln plus most w Nowakowie, niż żeby słał pieniądze na Warszawę czy Olsztyn, bo okolica na przekopie skorzysta i będą nowe miejsca pracy.

Gienek