UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak nie daje, tylko dokonuje redystrybucji, i wolę, żeby zrobił redystrybucję na przekop i rozwój Elbląga i okolicy te 880 mln plus most w Nowakowie, niż żeby słał pieniądze na Warszawę czy Olsztyn, bo okolica na przekopie skorzysta i będą nowe miejsca pracy.
Gienek