Wybrany wątek opinii
Byli tez tacy co żarówki wymieniali ;) nikomu nie bronię handlu wręcz cieszę się ze sa jeszcze zaradni ludzie i nie czekaja az manna z nieba spadnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No widzisz Patryk. Nadal czekam, aż wymienisz, te inwestycje, które przyniosą wg Ciebie większy rozwój Elbląga i subregionu, od przekopu? Jakie to inwestycje i kto na nie da pieniądze?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1