Wybrany wątek opinii

Byli tez tacy co żarówki wymieniali ;) nikomu nie bronię handlu wręcz cieszę się ze sa jeszcze zaradni ludzie i nie czekaja az manna z nieba spadnie
Patryk12340987 (2019.02.21)
No widzisz Patryk. Nadal czekam, aż wymienisz, te inwestycje, które przyniosą wg Ciebie większy rozwój Elbląga i subregionu, od przekopu? Jakie to inwestycje i kto na nie da pieniądze?
Gienek (2019.02.21)
Powrót do komentarzy