UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No widzisz Patryk. Nadal czekam, aż wymienisz, te inwestycje, które przyniosą wg Ciebie większy rozwój Elbląga i subregionu, od przekopu? Jakie to inwestycje i kto na nie da pieniądze?

Gienek

Anuluj