UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No widzisz Patryk. Nadal czekam, aż wymienisz, te inwestycje, które przyniosą wg Ciebie większy rozwój Elbląga i subregionu, od przekopu? Jakie to inwestycje i kto na nie da pieniądze?
Gienek
No widzisz Patryk. Nadal czekam, aż wymienisz, te inwestycje, które przyniosą wg Ciebie większy rozwój Elbląga i subregionu, od przekopu? Jakie to inwestycje i kto na nie da pieniądze?
Gienek