Wybrany wątek opinii

Patryk winnice można reaktywować, nawet na Podlasiu już są, bo w ostatnich latach stworzono nowe, bardziej zimnotrwałe odmiany winogron i w Polsce jest coraz więcej winnic klimat też się ociepla i zimy są łagodniejsze. To restrykcyjne przepisy w dawniejszych czasach zniszczyły w Polsce tą branże, a teraz po liberalizacji winnice się rozwijają, to samo cydr i małe browary.
Gienek (2019.02.20)
Przepisy przepisami , a moze tak matka natura i zmiana klimatu miala na to wpływ? Tak masz racje coraz wiecej winnic powstaje w Polsce tak samo malych browarow bo jest popyt na piwa craftowe.
Patryk12340987 (2019.02.21)
Powrót do komentarzy