Wybrany wątek opinii
Myślę że Szwedzi czy Duńczycy chętniej wpłyną jachtem do Elbląga omojajac paranoje związaną z przeplynieciem przez Pilawe.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Takie moje zdanie - Dwóch, trzech może przypłynie. Zobaczą elbląską biedę z nędza i więcej nie wrócą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@Takie moje zdanie - A po co przez Pilawę jak można przez pętlę żuławską.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4