Wybrany wątek opinii

Myślę że Szwedzi czy Duńczycy chętniej wpłyną jachtem do Elbląga omojajac paranoje związaną z przeplynieciem przez Pilawe.
Takie moje zdanie (2019.02.20)
@Takie moje zdanie - Dwóch, trzech może przypłynie. Zobaczą elbląską biedę z nędza i więcej nie wrócą.
(2019.02.20)
@Takie moje zdanie - A po co przez Pilawę jak można przez pętlę żuławską.
Lucek (2019.02.20)
Powrót do komentarzy