UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że Szwedzi czy Duńczycy chętniej wpłyną jachtem do Elbląga omojajac paranoje związaną z przeplynieciem przez Pilawe.
Takie moje zdanie
Myślę że Szwedzi czy Duńczycy chętniej wpłyną jachtem do Elbląga omojajac paranoje związaną z przeplynieciem przez Pilawe.
Takie moje zdanie