UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że Szwedzi czy Duńczycy chętniej wpłyną jachtem do Elbląga omojajac paranoje związaną z przeplynieciem przez Pilawe.

Takie moje zdanie

Anuluj