Wybrany wątek opinii

Patryk wymień proszę te silniejsze inwestycje z większym potencjałem, które przyniosą nowe miejsca pracy i rozwój gospodarczy Elbląga i powiedz skąd weźmiesz na to pieniądze, bo na przekop to pieniądze daje Rząd 880 mln, a skąd Ty weźmiesz pieniądze?
Gienek (2019.02.20)
Rząd nic nie daje to są pieniądze podatników. Jedynie nimy dysponuje i robi podział.....
Patryk12340987 (2019.02.21)
A ile miejsc pracy da przekop? Kaznodzieja z portu ma jakies dane ? Inwestycje takie jak np. Przebudowa EPECu, obwodnica od strony parku przemyslowego na modrzewinie- duzo firm tam powstaje , a planu na udroznienie ruchu brak , wystarczy widok na most Uni w godzina 15-17, inwestycja w zabezpieczenie przeciwpowodziowe miasta.Jest wiele inwestycji które czekaja od lat i musza byc wykonane. A chcemy brac sie za cos bez czego mozemy sobie na razie poradzic. Przeciez nie kupuje sie pociągów a potem kladzie sie tory , dlaczego tak cchcemy dzialac w sprawie przekopu.
Patryk12340987 (2019.02.21)
Powrót do komentarzy