Wybrany wątek opinii
Niepodrodze mi z PiS ale akurat w sprawie przekonuje jestem 100% z nimi. Ludzie czy naprawdę nie możemy się porozumieć w sprawach ważnych dla Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
24
1
I dlatego nas trzepia od co najmniej 400 lat,a to Szwedzi,a to Austria,a to Prusy,a to Rosja ,a teraz nawet Zydzi Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
4
0