UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niepodrodze mi z PiS ale akurat w sprawie przekonuje jestem 100% z nimi. Ludzie czy naprawdę nie możemy się porozumieć w sprawach ważnych dla Polski.


Anuluj