Wybrany wątek opinii
zawsze znajdą się zdrajcy, albo agenci wywiadu rosyjskiego
Do moderacji
Odpowiedz
47
8
@jezry - port nikomu nie potrzebny. Pisozdrajcy z Putinem otwierają kolejnego szampana.
Do moderacji
Odpowiedz
6
19
@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7