Wybrany wątek opinii

zawsze znajdą się zdrajcy, albo agenci wywiadu rosyjskiego
jezry (2019.02.20)
@jezry - port nikomu nie potrzebny. Pisozdrajcy z Putinem otwierają kolejnego szampana.
(2019.02.20)
@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Gnoom (2019.02.20)
Powrót do komentarzy