Wybrany wątek opinii
Gdybys ogladal niezalezne media dotarlo by do ciebie ze szewron próbował przez rok kopac ale polscy mieszkancy Zurawlowa przez ponad 365 dni blokowali jego wydobycie, poniewaz skutki dla srodowiskasa tragiczne-to juz teraz wiesz.
Nie masz danych o wymianie tylko gdybasz, faktem jest ze przed sankjami bylo to ponad 100 mld dolarów a watpie czy 1/10 nawet "bokiem" jest spzedawana, punkty za pochodzenie, ze z niby zajetej wojna ukrainy, wiec Polacy musza placic za studia a ukry nie. Osobiscie nie chcialbym byc leczony przez ukrów, poniewaz nienawisc do Polakow maja we krwi. Ty tego nie rozumiesz, ale mam znajomych niedaleko wschodniej granicy i sami mowia, ze najgorszy typ czlowieka to ukr. Ja tylko to znam z historii, ale oni faktycznie wiedza bo tam mieszkaja.
Oczywiscie ruscy nigdy naszymi przyjaciolmi nie beda ale trzeba z nimi zyc, natomiast usa to permanetna wojna, poczytaj sobie cos o "PNAK" to inaczej na to spojrzysz. Gospodarka usa to glownie fabryki zbrojniowe i spekulacja ropą, nie mam tez zludzen w tej chwili sa w Polsce, bo pilnuja swoih biznesow a najgosze przed nami(akt 447)
Alevo tym ani slowa-wiadomo o konferencj przec iranowi takze. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Człowieku co Ty tu wypisujesz, jak studiujesz stacjonarnie nie ma żadnych h opłat oprócz za ubezpieczenie i indeks i dyplom jak skończysz studia. Proste. A to że blokowali odwierty to wiem o tym, No i co z tego. Grunt to wlsne zasoby, niedługo topy nie będzie tyle potrzeba, jak elektromobilnosc się rozwinie. Już jest coraz więcej samochodów elektrycznych czy autobusów. A handel z ssmmymu Niemcami to ok 120 mld euro. Z Rosją też można handlować, ale jak Rosja nie chce, to sobie poradzimy, bo teraz na świecie dużo żywności potrzeba i są na nią chętni. A gospodarka USA to gł firmy technologiczne jak Google, Apple, Microsoft, IBM, Facebook. Amazon, Tesla, Oracle, Motorolla, Dell, Intel. GE, Monsanto, Dupont, choici zbrojeniowka też ma duży udzial i ropa jak Lockheed Martin, Raytheon, czy Boeing, ale oni robią też dużo na rynek cywilny np samocholoty pasażerskie. No i nie zapominaj, ze w USA mieszka kilkanaście milionów Polaków i oni też mają duży wpływ na ten kraj. Trump wygrał dzięki głosom Polonii.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0