UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybys ogladal niezalezne media dotarlo by do ciebie ze szewron próbował przez rok kopac ale polscy mieszkancy Zurawlowa przez ponad 365 dni blokowali jego wydobycie, poniewaz skutki dla srodowiskasa tragiczne-to juz teraz wiesz. Nie masz danych o wymianie tylko gdybasz, faktem jest ze przed sankjami bylo to ponad 100 mld dolarów a watpie czy 1/10 nawet "bokiem" jest spzedawana, punkty za pochodzenie, ze z niby zajetej wojna ukrainy, wiec Polacy musza placic za studia a ukry nie. Osobiscie nie chcialbym byc leczony przez ukrów, poniewaz nienawisc do Polakow maja we krwi. Ty tego nie rozumiesz, ale mam znajomych niedaleko wschodniej granicy i sami mowia, ze najgorszy typ czlowieka to ukr. Ja tylko to znam z historii, ale oni faktycznie wiedza bo tam mieszkaja. Oczywiscie ruscy nigdy naszymi przyjaciolmi nie beda ale trzeba z nimi zyc, natomiast usa to permanetna wojna, poczytaj sobie cos o "PNAK" to inaczej na to spojrzysz. Gospodarka usa to glownie fabryki zbrojniowe i spekulacja ropą, nie mam tez zludzen w tej chwili sa w Polsce, bo pilnuja swoih biznesow a najgosze przed nami(akt 447) Alevo tym ani slowa-wiadomo o konferencj przec iranowi takze. ..
Rolnikalewmiescie