UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rosja technologii mieć nie musi (chociaż ma) dostaną od chińczyków. Nasi "sojusznicy" natomiast wypną się na nas (jako to już bywało w historii) pozwolą by Nas zdziesiątkowano zanim wogóle do wojny przystąpią
Abnegat