UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rosja technologii mieć nie musi (chociaż ma) dostaną od chińczyków. Nasi "sojusznicy" natomiast wypną się na nas (jako to już bywało w historii) pozwolą by Nas zdziesiątkowano zanim wogóle do wojny przystąpią

Abnegat

Anuluj