Wybrany wątek opinii

Śmieszne poglądy, tylko nasze silne wojsko jest gwarantem naszej niepodległości i powszechny dostęp do broni. Historia już to pokazała jak w 39 roku, jak na filmie widać z obozu koncentracyjnego te małe dzieci. To właśnie dlatego, że za mało wydawano na wojsko. Co Ci z WOSP i dbania o dzieci jak ktoś nas zaatakuje jak będziemy bezbronni? Wtedy te całe szpitale i inne obiekty, które pomagają dzieciom natychmiast rozwalą. Tak jak teraz na Ukrainie zrujnowali szpitale i zbombarowali, dlatego, że ten kraj miał słabą armię i nie umiał obronić między innymi szpitali dla dzieci. WOT to dobry pomysł, ale żeby ktoś inny tym zarządzał niż Anton. A pieniądze na WOSP dają ludzie z własnych kieszeni i to jest super.
Zen (2019.02.07)
Ty tak na poważnie???? Przecież zdolności bojowe naszej armii są delikatnie mówiąc niemalże zerowe..... Gromada pasożytów, i chłopów ze wsi tak naprawdę, o plecakach nawet nie wspominam....
Sddg (2019.02.08)
Powrót do komentarzy