UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty tak na poważnie???? Przecież zdolności bojowe naszej armii są delikatnie mówiąc niemalże zerowe..... Gromada pasożytów, i chłopów ze wsi tak naprawdę, o plecakach nawet nie wspominam....
Sddg
Ty tak na poważnie???? Przecież zdolności bojowe naszej armii są delikatnie mówiąc niemalże zerowe..... Gromada pasożytów, i chłopów ze wsi tak naprawdę, o plecakach nawet nie wspominam....
Sddg