UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
straszne. .. strach się bac. .. i tak ludzie juz nei szaleją przez te chore prawo, wiec jeszcze nei ma jak karać kierowców, bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie. .
straszne. .. strach się bac. .. i tak ludzie juz nei szaleją przez te chore prawo, wiec jeszcze nei ma jak karać kierowców, bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie. .