UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

straszne. .. strach się bac. .. i tak ludzie juz nei szaleją przez te chore prawo, wiec jeszcze nei ma jak karać kierowców, bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie. .


Anuluj