Wybrany wątek opinii
Jerzeli droga nie nadawala sie do urzytku to trzeba bylo jsc piehotom j to polami a po drugie gdyby iehal wolniei toby do tego nie doszlo jak ten samohut wyglonda napewno nie jehal z prentkosciom 40 na godzine zabrac dorzywotnio prawoiazdy powinni
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Je dość ze głupi to jeszcze analFabeta
Do moderacji
Odpowiedz
5
1