Wybrany wątek opinii

Jerzeli droga nie nadawala sie do urzytku to trzeba bylo jsc piehotom j to polami a po drugie gdyby iehal wolniei toby do tego nie doszlo jak ten samohut wyglonda napewno nie jehal z prentkosciom 40 na godzine zabrac dorzywotnio prawoiazdy powinni
(2019.01.08)
Je dość ze głupi to jeszcze analFabeta
Jkmm (2019.01.08)
Powrót do komentarzy