UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski mu dziękuję za dobre wskazówki jak być dobrym sekretarzem miasta i ubeckich praktyk jak nie rozwijać zbyt miasta a zrobić z urzędników, nauczycieli i emerytów elektorat.


Anuluj