UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnej mroźnej zimy , łabędzie z rzeki Elbląg zniknęły jak się potem okazało , olsztyn zabrał na swoje bagna,bo u nich z głodu padały.


Anuluj