Wybrany wątek opinii

Wszystkie komentarze trafne, ale i tak zaglosowaliscie za status quo. Czy siła manipulacji tvn, była tak wielka, że ze strachu wrzucili się kartke przeciw pis? Czy może świadomie w obronie swoich interesów jak Pan Mazguła?
Gosc1 (2019.01.01)
Czy ty człowieku jesteś hromy ,czy tak tępy ,że myślisz że te tępe hieny z PiS coś Ci dadzą? Zawdzięczamy w sporom stopniu to pewnej kobiecie co za stołek była za Olsztynem.
Baciar (2019.01.02)
Powrót do komentarzy