UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkie komentarze trafne, ale i tak zaglosowaliscie za status quo. Czy siła manipulacji tvn, była tak wielka, że ze strachu wrzucili się kartke przeciw pis? Czy może świadomie w obronie swoich interesów jak Pan Mazguła?

Gosc1