UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Artykuł bardzo trafny i wyrażający zdanie i opinie myślę, że sporej większości mieszkańców naszego miasta. W każdej dziedzinie widać, jak Elbląg jest spychany na "dno" i ograbiany przez Olsztyn i samorządowców z województwa


Anuluj