UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak cie nie stac to robisz tylko niezbedne remonty a. nie zadluzasz pra pra wnuki i tyle a trzeba przeninac wstegi i liczyc na kolejny wybkr a dlugi to nie moj problem kada i wladza sie licZy
ujbvfd
Jak cie nie stac to robisz tylko niezbedne remonty a. nie zadluzasz pra pra wnuki i tyle a trzeba przeninac wstegi i liczyc na kolejny wybkr a dlugi to nie moj problem kada i wladza sie licZy
ujbvfd