Widzew się nas boi!!!!! Jak będzie mecz pokażmy im na co nas stać!!!! Do boju OlimpiaKibolOE
Widzew się nas boi!!!!! Jak będzie mecz pokażmy im na co nas stać!!!! Do boju Olimpia