Wybrany wątek opinii
@kaska - "udzielenie" to nie jest czasownik sieroto, wróć do szkoły zanim zaczniesz innych pouczać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
A co to jak nie czasownik następny glab do szkoły niech wróci co zrobić ???udzielić!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Gosc 2 - "udzielenie" chłopcze, rzeczownik odczasownikowy, z "nie" piszemy łącznie. Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, a potem jednak powrót do szkoły.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0