Wybrany wątek opinii
nie udzielenie pisze sie osobno redaktorzynko. nie z czasownikami w naszym jezyku pisze sie osobno heheheeh ja pier. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@kaska - "udzielenie" to nie jest czasownik sieroto, wróć do szkoły zanim zaczniesz innych pouczać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0