Wybrany wątek opinii

nie udzielenie pisze sie osobno redaktorzynko. nie z czasownikami w naszym jezyku pisze sie osobno heheheeh ja pier. .. .
kaska (2018.11.21)
@kaska - "udzielenie" to nie jest czasownik sieroto, wróć do szkoły zanim zaczniesz innych pouczać.
(2018.11.21)
Powrót do komentarzy