Wybrany wątek opinii
Jeśli będzie walkowet na korzyść Widzewa to masz przechlapane Guminiak!!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
24
23
Jakbyście zachowywali się jak ludzie , to nie byłoby żadnego problemu. Twój komentarz jasno stwierdza, że decyzja była podjęta dobra. Swoją drogą za taki wpis powinny zostać wyciągnięte konsekwencje wobec Ciebie- ot tak dla przykładu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9