Wybrany wątek opinii

Jeśli będzie walkowet na korzyść Widzewa to masz przechlapane Guminiak!!!!!!!
KibolOE (2018.11.10)
Jakbyście zachowywali się jak ludzie , to nie byłoby żadnego problemu. Twój komentarz jasno stwierdza, że decyzja była podjęta dobra. Swoją drogą za taki wpis powinny zostać wyciągnięte konsekwencje wobec Ciebie- ot tak dla przykładu.
Durniom mecz w tv (2018.11.10)
Powrót do komentarzy