UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakbyście zachowywali się jak ludzie , to nie byłoby żadnego problemu. Twój komentarz jasno stwierdza, że decyzja była podjęta dobra. Swoją drogą za taki wpis powinny zostać wyciągnięte konsekwencje wobec Ciebie- ot tak dla przykładu.
Durniom mecz w tv