Wybrany wątek opinii

Nic nie jest odwolane. Mecz ma byc na 1k osob. Wszyscy na mecz!!! Precz z parchem Wroblewskim i wojewoda!
eee (2018.11.10)
@eee - Piszesz brednie. Umiesz czytać? to przeczytaj komunikat PZPN-u.
(2018.11.10)
Powrót do komentarzy