Wybrany wątek opinii
Nic nie jest odwolane. Mecz ma byc na 1k osob. Wszyscy na mecz!!! Precz z parchem Wroblewskim i wojewoda!
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@eee - Piszesz brednie. Umiesz czytać? to przeczytaj komunikat PZPN-u.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0