UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie jest odwolane. Mecz ma byc na 1k osob. Wszyscy na mecz!!! Precz z parchem Wroblewskim i wojewoda!
eee
Nic nie jest odwolane. Mecz ma byc na 1k osob. Wszyscy na mecz!!! Precz z parchem Wroblewskim i wojewoda!
eee