UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się właśnie dzieje, gdy urzednik zapomina przez lata zasiedzenia, że jest pracownikiem oplacanym przez mieszkańców. I że w przypadku nieprawidłowości Ci mieszkańcy mogą wybrać kogoś innego.

Pola

Anuluj